Šiemet kaip ir kiekvieną pavasarį paskutinę mokslo metų dieną gimnazijoje vyko darbščiausių pradinių klasių mokinių pagerbimo šventė „Darbštūs kaip bitelės“. Šventėje dalyvavo pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai. Sveikinimo kalbą pasakė gimnazijos direktorius Ramūnas Perminas. Jis padėkojo mokiniams už pastangas, įdėtą darbą, garsinant gimnazijos vardą. Direktorius už labai gerą mokymąsi Padėkos raštais apdovanojo 18 mokinių. Už pagalbą organizuojant klasės renginius direktoriaus Padėkos raštais apdovanotos 2b klasės mokinio Armido Česnulevičiaus mama Monika Saveikytė, o už kūrybines idėjas, už darbus, puošiančius klasę ir kitas gimnazijos erdves –   2b klasės mokinio Viliaus Bronušo mama Daiva Bronušienė. Dėkojame mamoms už pagalbą. Taip pat Padėkos raštais apdovanoti 11 daugiausiai knygų perskaitę mokiniai. Net 23 pradinukai dalyvavo matematikos, lietuvių kalbos ir gamtos „Kengūrų“ konkursuose. 15 mokinių dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2017“. Jiems įteikti organizatorių padėkos raštai ir atminimo dovanėlės. Pradinių klasių mokytojos pasiūlė 14 mokinių apdovanoti už aktyvų dalyvavimą popamokinėje veikloje. Prisiminti ir pagerbti gimnazijos „Šviesoforo“ komandos dalyviai bei sportininkai, dalyvavę Lietuvos mokinių olimpinio festivalio žaidynėse. Mokiniai linksmai užbaigė mokslo metus ir pasitiko ateinančią vasarą. Padedant muzikos mokytojai Astai Malachauskaitei bei 2a klasės mokytojai Almos Juzumienei jie paruošė muzikinius sveikinimus apdovanotiesiems bei visiems pradinių klasių mokiniams.

Mokytoja Stefanija Zarambienė