2022 m. gegužės 11 d. Naujojoje Akmenėje vyko tradicinis bėgimas „Europos dienai paminėti“. Šiais metais į jį susirinko didelis būrys bėgimo entuziastų. Dalyvavo ir 16 mūsų gimnazijos moksleivių. Iš bėgimo grįžome pavargę, tačiau laimingi gavę parungtyniauti ir aktyviai praleisti laiką.

O Lėja Čistovaitė savo amžiaus grupėje iškovojo antrą vietą. Arminas Baliulis pasiryžo kovoti dvejose amžiaus grupėse. Jis bėgo su savo bendraamžiais bei išmėgimno jėgas su vyresniais varžovais. Tai pareikalavo daug jėgų, tačiau Arminas buvo nenugalimas abiejose amžiaus grupėse. Iškovotos dvi pirmos vietos.

Dėkoju mūsu prizininkams ir visiems gimnazijos atstovams dalyvavusiems šiame bėgime. Ačiū už jūsų meilę sportui.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Daunys