Gegužės 8 dieną susirinkę skaitykloje paminėjome spaudos atgavimo kalbos ir knygos dieną bei renginukais užbaigėme tris mėnesius vykdytą akciją.

Susirinkę skaitykloje jaunieji pradinių klasių skaitytojai pasiskirstė komandomis ir „padirbėjo sekliais bibliotekoje“. Jiems teko surasti iš knygelių pabėgusius išdykusius puslapius, skaityti eilėraštukus žemaitiškai bei atlikti kitas užduotėles.

Vyresnių klasių mokiniai varžėsi skaitydami žemaitišką tekstą, vertė jį į bendrinę lietuvių kalbą.

Komisijai susumavus komandų pelnytus taškus nusprendėme, kad „laimėjo draugystė“. Visi pasivaišinome pyragu, plojimais sveikinome akcijos nugalėtojus.

Gausiausiai lapeliais pasipuošė pirmokėlių „augintas medis“ – sveikiname nugalėjus visas kitas klases savo aktyvumu.

Aktyviausia mūsų akcijos skaitytoja jaunesnių mokinių grupėje tapo 1-os klasės mokinė Saulė Barbora Šiurkutė. Sveikiname!

Vyresnių mokinių grupėje aktyviausia skaitytoja – 6-os klasės mokinė Eimantė Jonušaitė. Eimantė jau antrą kartą tampa akcijos šauniausia skaitytoja, sveikiname!

Bibliotekininkė Eglė