Kalėdinių metų laikotarpiu padirbėję iš peties gimnazijos ateitininkai vieno savaitgalio sveikatingumo popietę praleido Mažeikių Ledo arenoje. Tokių išvykų metu jaunieji kuopos kandidatai ir senieji nariai sveikatingai ilsisi laikydamiesi šeimyniškumo principo: vyresnieji padeda mažiukams, pamoko juos čiuožti, užriša pačiūžų raištelius, pataria, kaip apsirengti, stebi jų čiuožimą ir elgesį. Po pirmos čiuožimo valandos kavinukėje kas draugiškai pasibičiuliavo prie arbatos puodelio, pasidalino pirmaisiais įspūdžiais, kas pažaidė bilijardą, kas rankos stiprumą išbandė. Papilės ateitininkai visą valandą turėjo galimybę pasižiūrėti, kaip treniruojasi jaunieji ledo ritulininkai iš Mažeikių, Plungės. Antroji čiuožimo valanda prabėgo žymiai greičiau, o ir įspūdžių padaugėjo.

Visiškai nesušalę, paraudusiais nuo šaltuko skruostais, apsunkusiomis kojomis, bet nenutylančiais nuo įspūdžių čiauškėjimais ir muzikiniais intarpais, Papilės Simono Daukanto gimnazijos šv. Aloyzo kuopos ateitininkai grįžo į namus, geru padėkos žodžiu už šią išvyką, sveikai praleistą pusdienį dėkodami gimnazijos direktoriui Ramūnui Perminui, parapijos klebonui Jonui Juciui ir ištikimam mūsų vairuotojui Sigitui Bučui. Po gero poilsio – vėl ateitininkiški darbai.

Ateitininkų kuopos informacija.