Ateitininkai pasižadėjimą Rugsėjo 1-osios iškilmei išpildė

Jau tradicija tapo, kad Rugsėjo 1-osios iškilmės pirmąją dalį, kuri vyksta Papilės šv. Juozapo bažnyčioje,  organizuoja  gimnazijoje veikianti Ateitininkų  federacijos organizacija – šv. Aloyzo ateitininkų kuopa. Tai savotiškas pasveikinimas, dovana visai tiek miestelio, tiek gimnazijos bendruomenei. O ir  suburti jaunimą, kai vieni  paliko gimnaziją ir išvyko mokytis kitur, kiti po vasaros dar nespėjo įsijungti į aktyvią veiklą būreliuose – nelengva. Tačiau gimnazijos ateitininkai deramai ir pagal išgales pasirūpino šventine nuotaika, įjungdama į šią iškilmės dalį ir abiturientus, ir pirmokėlius, ir tėvų atstovus, ir mokytojus. Vieni giedojo (iš Kauno į šventę grįžusi VDU studentė, buvusi kuopos pirmininkė Austėja), grojo ( abiturientė Goda), kiti skaitė Švento Rašto tekstus( Rolanda), treti nešė atnašas prie Viešpaties altoriaus (Nojus, Rugilė, Gustė, Benjaminas, mokytojos, direktorė, tėvai ir kt.) ar sakė visuotinės maldos žodžius( Goda ir mūsų mielos mokytojos). Po šv. Mišių Papilės klebonas  Rimvydas Marozas ne tik pasveikino visą gimnazijos bendruomenę su naujų Mokslo metų pradžia, bet  ir pašventino naująjį gimnazijos „mokyklinuką“. Šaunu, kad Papilės ateitininkai susitrumpino savo vasaros atostogas tam, kad galėtų padovanoti kitiems mielas ir gražias šventines akimirkas. To mus moko šeimyniškumo principas.

Kuopos globėja Genovaitė Pundziuvienė

IMG_3863 IMG_3865 IMG_3868 IMG_3869 IMG_3870 IMG_3872 IMG_3875 IMG_3879 IMG_3884 IMG_3891