Kiekvienais metais visoje šalyje yra organizuojama akcija „Renkuosi gyvybę“, kurios metu uždegamos žvakutės kiekvienam vaikui, netekusiam teisės gimti ir gyventi dėl abortų. Šiemet tokia akcija buvo organizuojama spalio 29 dieną 19 valandą. Visų didžiųjų miestų pagrindinės aikštės nušvito šimtais ir tūkstančiais žvakučių, kurių šviesa ir šiluma buvo skirta negimusiems, abortų metu nužudytiems kūdikėliams. Remiantis prieš akciją organizatorių išplatinta informacija, praėjusiais metais Lietuvoje tokios teisės gimti ir gyventi dėl abortų neteko 5231 vaikas.

Papilės šv. Aloyzo kuopos ateitininkai ( kaip ir praėjusiais metais) atsiliepė į organizatorių kvietimą ir suorganizavo akciją „Renkuosi gyvybę“ 2015 metų spalio 29 dieną 18 val. Papilės  Šv. Juozapo bažnyčios šventoriuje, prie seno medinio kryžiaus. Ateitininkams gyvybę branginančios akcijos nėra naujiena, nes kasmet kartu su Šiaulių Kraujo centru kuopa Papilės Simono Daukanto gimnazijoje du kartus metuose organizuoja Kraujo donorystės akciją „Dovanoju gyvenimą“. O šios- „Renkuosi gyvybę“ – akcijos metu buvo dalomi lankstinukai, kviečiantys uždegti žvakutę už kiekvieną negimusį vaiką, sukalbėti maldelę, informuojantys apie abortų pasekmes, pasirinkimo galimybes. Ateitininkės ir akcijoje dalyvavę praeiviai, tikintieji, uždegė žvakutes, meldėsi už šiuos kūdikėlius. Daugelis, tą vakarą tyloje ir ramybėje stovėdami prie seno medinio kryžiaus, apmąstė šio žiauraus poelgio pasekmes, priežastis, prasmę ir aukas. Gal tokiu būdu nužudytas ne vienas kompozitorius, poetas, sportininkas, dailininkas… – tiesiog, žmogus.

Ateitininkų kuopos informacija.