Siekdami vaikams padėti pažinti paslaptingą dinozaurų pasaulį ir paleontologijos mokslą, antrokai gegužės 28 dieną buvo pakviesti  į edukaciją „Atrask dinozaurą“, Radailiuose, Klaipėdos apskrityje. Kurios metu skaptavo molio lentelę ir ieškojo dinozauro fosilijos. Edukatorė supažindino vaikus su paleontologo profesija, jo darbo įrankiais, pagrindinėmis skaptavimo taisyklėmis ir specifika. Skaptuodami molio lenteles bei ieškodami dinozauro fosilijos vaikai praktiškai atrado kelis žemės sluoksnius: molį ir smėlį, individualiai rinkosi geriausią skaptavimo strategiją. Mokiniai rado vieną iš 4 keturių dinozaurų griaučių fosilijų: tiranozauro, stegozauro, triceratopso arba branchiozauro. Išskaptuota fosilija atiteko vaikams. Šis praktinis darbo rezultatas motyvuoja vaikus grįžus namo pasidalinti su tėvais žiniomis apie dinozaurus, paleontologiją, kas padės dar geriau įsisavinti per edukaciją išgirstą informaciją.

Po edukacijos antrokai turėjo daug gero, linksmo laiko pramogoms Dino parke. Nepamiršome aplankyti ir jūros. Grįžtant namo neprailgo kelionė, nes visą kelią skambėjo dainos.

                                                                                        Mokytoja L. Petkuvienė