Trečiokai tęsia projektą „Knyga“. Antrosios patyriminės dienos tikslas – išsiaiškinti, ką žinome apie knygas rekordininkes.
Matematikos pamokoje mokiniai susipažino su Lietuvos knygomis rekordininkėmis, o vėliau keliavo į miestelio Kazio Narščiaus biblioteką. Čia vaikai tyrinėjo knygas: jas matavo, svėrė, lygino rezultatus, aiškinosi leidimo metus ir skaičių.
Bibliotekininkė Salomėja padėjo surasti storiausią, ploniausią, aukščiausią, žemiausią ir seniausią bibliotekos knygą. Mokiniai taip pat susipažino su naujausiomis bibliotekos knygomis ir išgirdo kvietimą dažniau apsilankyti bibliotekoje bei nepamiršti skaityti vasaros atostogų metu.
Dėkojame bibliotekininkei Salomėjai už įdomų ir prasmingą susitikimą!
Grįžę iš bibliotekos gaminome sveikus užkandžius ir skanavome savo pačių paruoštus gardumynus. Juk pamaitinus protą, svarbu pasirūpinti ir kūnu!
Klasės mokytoja Dalia Karvelytė



















