Mokytis svarbu ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Dalijimasis patirtimi – vienas iš efektyvių būdų mokyti bei mokytis.

Gruodžio 8 d. gimnazijoje vyko netradicinė „Kolega kolegai“ anglų kalbos pamoka-konferencija „Mums rūpi mūsų planeta Žemė“ III gimnazijos klasės mokiniams. Organizuoti netradicinę pamoką paskatino lapkričio mėnesį vykusi pasaulinė Jungtinių Tautų (JT) konferencija apie klimato kaitą, moksleivių žiūrėtas ir analizuotas dokumentinis filmas „Prieš potvynį“, kuriame vaidino garsus aktorius Leonardo DiCaprio, buvęs JT ambasadorius klimato kaitai bei Britų tarybos organizuota pilietinė akcija „Global Youth Letter“ (liet. Pasaulinis jaunimo laiškas).

Pamokoje gimnazistai lavino viešojo kalbėjimo įgūdžius pristatydami pranešimus anglų kalba, tobulino rašymo įgūdžius kurdami žinutes bei siūlydami efektyviausius, jų nuomone, aplinkosaugos problemų sprendimo būdus. Mokiniai taip pat ugdėsi pažinimo, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijas.

Netradicinės pamokos atveria platesnes galimybes taikyti įvairesnius ugdymo metodus, skatina mokinių motyvaciją domėtis iškeltomis problemomis.

Mokytoja Roma Narkuvienė