Balandžio 30 d. ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Jaunųjų gamtininkų“ grupės ugdytiniai leidosi į nepamirštamą nuotykį – lankėsi alpakų ir kitų gyvūnų ūkyje. Vaikai glostė minkštą alpakų vilną, mokėsi atsakingai maitinti gyvūnus ir sužinojo, kad su jais reikia elgtis ramiai bei atsargiai.

Grįžome kupini įspūdžių – ši išvyka tapo viena gražiausių pavasario akimirkų.

Grįžome pilni įspūdžių, o vaikų šypsenos išdavė – ši diena ūkyje tapo viena gražiausių šio pavasario akimirkų. Dėkojame tėveliams, kurie lydėjo mus šioje smagioje kelionėje!