Spalio 13 d. gimnazijoje vyko Akmenės rajono moksleivių konferencija „Užsienio kalbų mokomės ne mokyklai, o gyvenimui – 2“, skirta Europos kalbų dienai. Konferencija prasidėjo 6b klasės mokinės Austėjos Nociūtės atliekama daina „Iš žodžių, iš skambių“. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos III klasės mokiniai prisistatė vokiečių kalba bei pasidalino kelionių į Vokietiją ir Ispaniją įspūdžiais. Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokiniai pasakojo apie išvyką į vasaros stovyklą Bocholte, pažintinę kelionę į ES institucijas Briuselyje ir pristatė integruotą rusų kalbos – dailės pamoką apie Ukrainos amatus. Dalyviai netgi galėjo pasidaryti ukrainiečių kelionės talismaną – lėlę. Renginys baigėsi 6b klasės mergaičių anglų kalba atliekama daina ‘‘Welcome to Lithuania“.

Užsienio kalbų mokytojai