Papilės Simono Daukanto gimnazijos 8 klasės mokinės dalyvavo Kalėdinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūros organizuotoje akcijoje “Namų jaukumas”.

    Šią akciją organizuoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, jos metu visi kviečiami kurti kalėdinius žaisliukus Prezidentūros eglutei – spalvotus namelius. „Namų šiluma ir jaukumas yra tai, ko šiandien visame pasaulyje stokoja daugybė žmonių, dėl karo ir neramumų savo šalyse priverstų palikti savo gimtuosius namus. Namai – ypatinga vieta, kurioje žmogus jaučiasi saugus, mylimas ir laukiamas. Čia gimsta ne tik jaukumas, bet ir ryžtas kovoti už amžinąsias vertybes, už žmones, už savo Tėvynę“, – sakė D. Nausėdienė.

    Gabijos Kuprytės, Vijos Mikužaitės, Gabijos Prišmontaitės, Elingos Raudonaitytės ir Vėjūnės Šalavijutės sukurti spalvoti nameliai švenčių metu puoš prezidentinę.