Kovo 14 dieną matematikai mini pi dieną, skirtą matematinei konstantai pi paminėti. Ši konstanta reiškia apskritimo ilgio ir jo skersmens santykį. Tą dieną matematikai pamini spręsdami galvosūkius, bei suvalgydami apvalų pyragą. Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat pažymėjo pi dieną.. 5-8 klasių mokiniai varžėsi spręsdami olimpiadines  užduotis. Jau antrą kartą mūsų gimnazijoje vyko konkursas „Kas įsimins daugiausiai skaičiaus pi skaitmenų“. Šiemet vėl neaplenkiama buvo 8 klasės mokinė Elinga Raudonaitytė (ji įsiminė 210 skaitmenų). Įvairių klasių mokiniai piešė piešinius su matematine konstanta pi. 5 – 6 klasių mokiniai su mokytoja Dalia Sakalauskiene kepė keksiukus, kuriais pasmaguriavo olimpiadinininkai.

Matematikos mokytojos V.Perminienė, I.Dimavičiūtė, A.Vaičekauskienė