Velykinė savaitė ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ skirta STEAM ugdymui. Vaikai atliko įvairiausių bandymų, eksperimentų, stebėjimų, piešė, margino šv. Velykų simbolį – margutį.

Pačius mažiausiuosius „Meškučių“ ugdytinius pradžiugino pažintis su višta. Vaikai sužinojo, kur ji gyvena, kuo minta, kaip atrodo ir iš kokio kiaušinio išsirita viščiukas!

„Kačiukų“ grupės vaikai susipažino su kiaušinių marginimo raštais, spalvomis ir patys dažė margučius.

„Žirniukų“ grupės ugdytiniai išmoko marginti kiaušinius dekupažo būdu – naudojant popierines servetėles ir kiaušinio baltymą.

„Bitutės“  ugdytiniai eksperimentavo su kiaušiniais panaudojant actą. Eksperimento rezultatas vaikus nustebino – gavosi „nuogas“ persišviečiantis kiaušinis, kuris buvo minkštas, elastingas, nedūžtantis. Kūrybiškumo ir konstravimo įgūdžiai lavinti kuriant didelius margučius ant grindų iš įvairių priemonių, esančių grupėje. Vaikai  išmoko atskirti virtą nuo nevirto kiaušinio, kalakuto, putpelės, žąsies bei vištos kiaušinius.

Per šias STEAM veiklas vaikai patobulino aplinkos pažinimo, skaičiavimo, matavimo, tyrinėjimo, problemų sprendimo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis pasiekimų sritis.