Jau visai prieš pat šventes mažiausieji gimnazijos mokinukai išsiruošė į miestelio Simono Daukanto memorialinį muziejų, kur mūsų laukė kalėdinės atvirutės gamybos edukacija. Mus maloniai pasitiko muziejaus vadovė Elena Sakalė. Vadovė  pademonstravo įvairių atviručių pavyzdžių ir visi pirmokėliai nekantraudami kibo į darbą. Nors muziejaus krosnis dar nebuvo įšilusi, vaikams nuo pastangų dailiai iškirpti ir priklijuoti, o paskui papuošti savo eglutes,  darėsi šilta… Pasigaminę po atvirutę, pažaidę žaidimą ir pasivaišinę kūčiukais ir imbieriniais sausainiais, patenkinti netradicine pamoka, mokinukai išsakė vadovei norą – kada nors dar ateiti į muziejų ir apžiūrėti čia esančius eksponatus. Būtinai taip ir padarysim.

Pradinio ugdymo mokytoja Salomėja Dapšienė