Birželio 2-ąją dieną 3a klasės mokiniai skyrė pažinčiai su bičių pasauliu. Apsilankėme pas bitininką Vytautą Čiapą, kur mūsų laukė įdomi ir turininga edukacija. Mokiniai susipažino su jo auginamais egzotiniais gyvūnais – iguana, kalbančia papūga ir voverėmis skraiduolėmis. Vėliau apžiūrėjome bityną ir avilius, sužinojome daug įdomių faktų apie bičių gyvenimą: kiek laiko jos gyvena, kokiomis pareigomis yra pasiskirsčiusios bičių šeimoje, kaip gaminamas medus ir kuo svarbus bitininko darbas. Vaikai turėjo galimybę praktiškai išbandyti dūminę, naudojamą prižiūrint bites, nusilieti žvakę iš bičių vaško. Didelio susidomėjimo sulaukė ir medaus degustacija – mokiniai ragavo bei ant sumuštinių tepėsi dar vakar išsuktą šviežią medų. Šios edukacijos metu mokiniai plėtojo pažinimo, komunikavimo ir socialines kompetencijas, gilino gamtamokslines žinias bei ugdė pagarbą gamtai ir jos saugotojams.🐝
Pradinio ugdymo mokytoja Akvilė Pundziūtė









