Balandžio 27 d. gimnazijoje įvyko priešmokyklinio ir pradinio ugdymo ugdytinių respublikinė konferencija „Mokomės tyrinėdami“. Konferencijos tikslas – pristatyti praktiškai išbandytas veiklas, siejant patyriminį ugdymą su pažinimo ir  komunikavimo kompetencijų lavinimu.

Konferencijoje dalyvavo ne tik mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, bet ir ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Džiaugiamės sulaukę svečių iš Telšių rajono Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos, Mažeikių Pavasario progimnazijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos, Viekšnių gimnazijos, Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro Raudėnų skyriaus, Akmenės rajono Kruopių pagrindinės mokyklos, Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos, Akmenės ir Ventos gimnazijų.  Visi dalyviai buvo suskirstyti į keturias darbo grupes. Grupėse išklausėme 23 pranešimus, kuriuos pristatė 48 pranešėjai, o pranešėjams pasiruošti padėjo 23 mokytojos. Pristatę jau atliktas veiklas mokiniai ir mokytojai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse ir pasigamino skirtukus knygoms.

Baigiamojoje konferencijos dalyje dalyvius pasveikino ir pranešėjams įteikė padėkas gimnazijos direktorė Andžela Raustienė. Darbo grupių moderatoriai apibendrino grupių veiklas. Patvirtinome: TAIP! – įdomu yra tyrinėti, atrasti, ieškoti ir pažinti.

Dėkojame visiems gimnazijos darbuotojams, padėjusiems organizuoti konferenciją.

Padinių klasių mokytojos