1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. Ją savaip paminėjo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Šalia muzikos kabineto  dėmesį traukė tai progai skirtas stendas. O Aktų salėje siautėjo beždžioniukų diskoteka. Ir ko tik čia nebuvo – mat atvyko įvairiausių muzikos pakraipų grupės. Renginį pradėjo visa 2 klasė sudainuodama „Šuldu buldu“ dainą „Vabaliukai“.  Rojus (3 kl.) atliko Lino Adomaičio dainą „Vandenynai“, Vakaris, Gustė , Akvilė dainavo „Vaikai po lelijom“, Jogailė –„Dj. Nevykėlė“. Agris (4 kl.) repavo „Šventinį bankucheną“, Lėja ir Emilis atliko „Kirmėliuką Infantino, Samanta – „Katinėlį“. Buvo atvykusi grupė „Mango“ su daina „Raskila“, kurią pademonstravo Erika, Kotryna ir Erlanda (5 kl.). Dainininką Deivį pamėgdžiojo Titas (6 kl.) atlikdamas dainą „Taip gera“, „Mokinukės“ (8 kl.) Vija, Vėjūnė ir Austėja dainavo „Mokyklinį valsą“, o „69 danguje“  kūrinį  „Gyvenu“ improvizavo Austėja, Agnė, Solveiga (I kl.).

Visus lydėjo pakili nuotaika. Renginį organizavo mokytoja Asta Malachauskaitė.