Ruduo... Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę.
 Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios.

Graži, karšta, nerūpestinga vasara, kaip ir dera, užleido vietą rudeniui, o jis kasmet prasideda ypatinga švente – Mokslo ir žinių diena, kviečiančia į atradimų, išbandymų, pažinimo pasaulį.

Į gimnaziją sugužėjusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir noriai, atsakingai pažinimo keliu eiti, bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų kvietė mokyklos direktorė A. Raustienė,  seniūnė J.Šiurkuvienė, Akmenės r. savivaldybės meras V.Mitrofanovas, gimnazijos tarybos pirmininkė R.Griciuvienė.

Ypatinga ši diena buvo visiems mokyklos bendruomenės nariams, o ypač pradedantiesiems  ir abiturientams –  juk pastariesiems ši šventė gimnazijoje jau paskutinė, o priešaky daugybė iššūkių.

Šventė tęsėsi klasėse, kuriose auklėtojos mokiniams surengė įsimintinas pirmąsias naujųjų mokslo metų pamokas.