Papilės Simono Daukanto gimnazijos antrokai mokslo metus užbaigė smagia
Birželio 10 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijos antrokai mokslo metus užbaigė smagia, nuotykių ir įspūdžių kupina kelione. Pirmiausia mokiniai vyko į Pasvalio rajone esantį Raubonių parką, kuriame aplankė atrakcionų ir dinozaurų parką. Čia vaikų laukė […]
