Dar to nebuvo! Priešmokyklinio ugdymo grupėje apsigyveno gyvalazdės. Jas nusprendėme auginti, nes tai ugdo vaikų atsakomybę, pareigą, kultūringą elgesį. Jų piežiūra nesudėtinga, tereikia salotos lapo ir drėgmės. Vaikų  rūpestingumo vedini pasėjome salotų, tai bus maistas mūsų draugams Zipiukams. Kūrėme aprašymus, piešėme savo naujuosius draugus. Dalis vaikų bandė prisijaukinti, nes iš pradžių jų šiek tiek bijojo. Drąsuoliai vabalėlių mylėtojai,  be baimės laiko draugus delniukuose, stebi kaip jie mėgaujasi salotos sultimis.

O kaip jie auga? Kartu su vaikais visą mėnesį stebėjome, kaip mūsų draugai jaučiasi, kaip maitinasi, ar daug paaugo. Sulaukėme ir šeimos pagausėjimo – mažų Zipiukų, kurie išsirtito iš mažų kiaušinukų.

Nuostabi patirtis, meilė ir rūpestis gležniems vabaliukams augina pilietiškus ir atsakingus vaikus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja A. Jankaitienė