2

Vabaliukas Zipis visus mokslo metus draugavo su priešmokyklinės „Bitučių” grupės vaikais. Kartu mokėsi draugiškų santykių, spręsti įvairias problemas. Kartą per savaitę buvo organizuojamos valandėlės pagal šešias temas: „Jausmai“,  „Bendravimas“, ,,Tarpusavio santykių užmezgimas ir nutraukimas“, „Konfiktų sprendimas“, „Pokyčių ir netekties išgyvenimas“ bei  „Įveikime“. Per mokslo metus iš viso ugdytiniai dalyvavo  24-ose „Zipio draugų“ valandėlėse.

Priešmokyklinukų laukia didelis pokytis. Nuo rudens jie jau rinksis į klases ir taps mokiniais. Vabaliukas Zipis atsisveikindamas priminė vaikams auksinę taisyklę, kuria jie turi vadovautis ir mokykloje –  „Visose situacijose elkis taip, kad būtų gerai ne tik tau, bet ir draugams!“.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Statkienė