Dalyvauti respublikiniame kūrybiniame-meniniame projekte „Žaidimų laukas“ buvome pakviesti dar rugsėjo pradžioje. Į projektą įsijungė visi darželio ugdytiniai – nuo jauniausių lopšelinukų iki priešmokyklinukų. Iš pateiktų užduočių gausos, tikrai buvo galima atsirinkti pagal amžių, nuotaiką tinkantį darbelį. Užduotis atlikome netradicinėje aplinkoje, kūrybinis procesas vyko įstaigos kieme. Vaikams piešti, kurti darbelius lauke buvo įdomiau, nei grupėje. Iš pradžių nedrąsiai, kad nesusiteptų rankų, vėliau tai buvo nebesvarbu, nes veikla labai patiko. Veikla gryname ore šiek tiek blaškė judresnių ugdytinių dėmesį, jie skubėjo atlikti užduotį, nes norėjo lėkti žaisti.

Bendra parodėlė darželio gėlyne suvienijo pedagoges, jautėsi puiki nuotaika, visus lydėjo šypsenos, o renginio dieną ir saulutė mus palepino. Vaikai tuo pačiu stebėjo savo draugų veiklas, džiaugėsi savo ir kitų vaikų darbeliais. Gražiems ir kūrybiškiems užsiėmimas nėra blogo oro, svarbiausia – gera nuotaika.

Aukl. Vida Mažylienė

padeka