GERBIAMI MOKINIAI, TĖVELIAI,

    Atsiprašome dėl komunikacijos klaidų. Informacijos srautas didžiulis ir klaidinantis. Tačiau šiandien jau turime gerų žinių: Vyriausybė apsisprendė dėl mokinių grįžimo į mokyklas – sušvelnino sąlygas savivaldybėms, kur COVID-19 atvejų yra mažiau (Akmenės raj. savivaldybė tarp jų). Nuo 2021 kovo 22 d. Papilės Simono Daukanto gimnazijoje atnaujinamas pradinukų (1-4 kl.) kontaktinis ugdymas, nereikalaujant mokinių testavimo. Į kontaktines konsultacijas galės rinktis ir abiturientai, tiesa, tik po penkis.

Pradinukams kaukės gimnazijoje pamokų metu nėra privalomos.

Kviečiu visus elgtis atsakingai: laikytis visų reikalavimų užtikrinančių saugų buvimą kartu!

Gimnazijos direktorė Andžela Raustienė


ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTERIJOS INFORMACIJA (2021-03-20)

https://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/grizus-i-mokyklaskuo-maziau-kontaktu-tarp-skirtingu-klasiu-mokiniu


MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS NUO 2021-03-22

Mokyklinis


Įsakymas (2)