GERBIAMI MOKINIAI, TĖVELIAI,

Atsiprašome dėl komunikacijos klaidų. Informacijos srautas didžiulis ir klaidinantis. Tačiau šiandien jau turime gerų žinių: Vyriausybė apsisprendė dėl mokinių grįžimo į mokyklas – sušvelnino sąlygas savivaldybėms, kur COVID-19 atvejų yra mažiau (Akmenės raj. savivaldybė tarp jų). Nuo 2021 kovo 22 d. Papilės Simono Daukanto gimnazijoje atnaujinamas pradinukų (1-4 kl.) kontaktinis ugdymas, nereikalaujant mokinių testavimo. Į kontaktines konsultacijas galės rinktis ir abiturientai, tiesa, tik po penkis.

Pradinukams kaukės gimnazijoje pamokų metu nėra privalomos.

Kviečiu visus elgtis atsakingai: laikytis visų reikalavimų užtikrinančių saugų buvimą kartu!

Gimnazijos direktorė Andžela Raustienė

ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTERIJOS INFORMACIJA (2021-03-20)

MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS NUO 2021-03-22

Mokyklinis