Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo projektą „Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos saugojimas ir stiprinimas, ligų prevencija“. Šio projekto tikslas – pagerinti gyventojų sveikatos raštingumą bei suformuoti pozityvius sveikos gyvensenos principus. Projekto tikslinės grupės –  vaikai iki 18m., vyresnio amžiaus asmenys, neįgalieji bei asmenys, patenkantys į problemines rajono rodiklių sritis (sergantys kraujotakos sistemos ligomis, patyrę ar galintys patirti traumas, nelaimingus atsitikimus).

Kovo 7 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijoje  vyko paskaitos mokiniams: I gimnazijos klasei „Sveikata kaip vertybė“ ir „Konfliktų tipai, priežastys ir sprendimo strategijos“ (lektorė Gintarė Razulevičiūtė); III gimnazijos klasei „Vėžio profilaktika“ (lektorius Julius Fergizas);  „Kraujotakos ligos“ II gimnazijos klasei (lektorė Gabija Rudzikaitė).