Vasario 15 dieną pirmųjų pamokų metu antros gimnazijos klasės mokiniai keliavo į klases ir priminė jaunesniems savo draugams apie „Lietuvos gimtadienį“. Ta proga klasėse organizavo trumpus klausimų – atsakymų „blic” turnyrus. Kiekvienoje klasėje šauniausiai pasirodę mokiniai buvo pakviesti į viktoriną.

Šeštos pamokos metu gimnazijos aktų salėje vyko viktorina „Mano Lietuva“. Jos metu mišrios įvairių klasių komandos minė muzikines mįsles, atsakinėjo į istorinius klausimus, rinko dėliones, kūrė „skulptūras“, smagiai leido laiką. Komandų veiklas vertino abiturientų vertinimo komisija. Nors buvo išrinktos komandos, užėmusios prizines vietas, tačiau nugalėjo draugystė –  visi buvo apdovanoti simboliniais saldžiais prizais.

Renginius organizavo ir vedė antros gimnazijos klasės mokiniai ir tiksliųjų bei gamtos mokslų mokytojai.

Mokytoja E. Zaveckienė