Šiais metais minime Simono Daukanto 225-ąsias gimimo metines. Mūsų gimnazijai tai ypač svarbi sukaktis, todėl norėdami paminėti spalio 24 dieną 5-7 klasių moksleiviai dalyvavo viktorinoje „Simonas Daukantas ir Papilė“. Iš kiekvienos klasės po penkis mokinius susibūrė į komandas, kurios demonstravo savo žinias apie Simono Daukanto gyvenimą, jo ryšius su Papile, skaitė Daukanto užrašytas pasakas, vedė neakivaizdines ekskursijas. Komandų sirgaliai  taip pat nenuobodžiavo – kūrė palaikymo plakatus, minė mįsles. Laikas prabėgo labai greitai, smagu, kad visi nuoširdžiai dirbo, aktyviai dalyvavo atlikdami kūrybines užduotis. Pamokos trukmės renginys mokiniams leido dar kartą prisiminti, kuo Daukantas svarbus Lietuvai ir mūsų miesteliui.

Lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Juozilaitienė