Vasario 21 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijos kiemelyje buvo švenčiamos Užgavėnės. Šventei ruošėsi visi pradinių klasių mokiniai. Per muzikos, šokių pamokas mokėsi dainuoti ir žaisti įvairius lietuvių liaudies žaidimus.

Užgavėnių programoje vaidindami puikiai pasirodė 7 klasės mokiniai. Trys kaimynės (Milda Birontaitė, Viktorija Griciūtė, Rugilė Malinauskaitė) svečiavosi pas bobutę (Oresta) ir senelį (Matas Saženis) namuose. Jie prisiminė Užgavėnių tradicijas, papročius ir valgius. Mokinukus prajuokino ir pralinksmino Lašininio (Simonas Vaitiškis) ir Kanapinio (Jordanas Bagdonas) kova. Smagi aktorių grupelė aplankė ir gimnazijos darbuotojus, ir vyresnių klasių gimnazistus. Vieni vaišino, kiti pasivaišino. O kur dar virvės traukimas, mėtymasis kankorėžiais! Pagaliau… žiema išvaryta. Tik ar nesugalvos ji truputį užsibūti?

Mokytoja Asta Malachauskaitė, Jelena Šiurkuvienė, pradinių klasių mokytojos