Rudens paletėje esančios pačios gražiausios spalvos įkvėpė Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ bendruomenę. Po kojomis čežant ir šnarant auksaspalviams lapams, į darželio kiemą pas vaikus atskubėjo Rudenėlis (mokytoja D.Petrikauskienė). Jis sveikino vaikus ir kvietė pastebėti, pasidžiaugti rudens spalvomis bei atlikti užduotis. Pirmiausiai kiekvienai vaikų grupei, panaudojant gamtinę priemonę – lapus, reikėjo sukurti geometrinę figūrą. Pirmąją užduotį vaikai, padedant mokytojoms, atliko puikiai. Netrukus kieme jau matėsi iš margaspalvių lapų sukurtų figūrų kontūrai: kvadrato, trikampio, ovalo. Taip ugdytiniai įtvirtino žinias apie geometrines figūras.

Kita Rudenėlio užduotis – šiose erdvėse sukurti iš obuolių paveikslėlį. Ir čia vaikų ir mokytojų kūrybiškumas atsiskleidė su kaupu. Kiemas šventiškai pasipuošė gyvūnų siluetais.

Atlikus užduotis, kaip įprasta, linksmybės: šokiai, žaidimai, rateliai ir staigmenos. Žaidimais dar kartą įtvirtinome spalvų, figūrų pavadinimus. Pakartojome eilėraščius rudens tematika, mandagumo žodžius.

Renginio pabaigoje kiekviena grupė sulaukė staigmenos. Visi su šypsenomis veide pasidžiaugėm puikia rudens diena.

Didelis, storas, spalvotas ir kvepiantis rudeniu Ačiū visai darželio bendruomenei.

Dalė Petrikauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja