Yra moksliškai įrodyta, kad vaikai geriausiai mokosi iš savo asmeninės patirties, savo mažų atradimų, eksperimentų ir žaidimų. Paskutinę mokslo metų savaitę pradinukai dalyvavo “Tyrėjų dienoje”.

2A klasės mokiniai darė bandymus su pienu, dažais ir indų plovikliu. Antrokai iš tam tikrų medžiagų sugebėjo padaryti besiveržiančią lavą, o balionus pūtė acto ir aspirino pagalba.

Trečiokai nepabūgo karščio ir su savo mokytoja išvyko patyrinėti atodangos. Trečiokas Simonas labai domisi fosilijomis, todėl sugebėjo ir pats atsakyti į daugelio klasiokų klausimus.

Šiemet 4A klasės mokiniai nusprendė patyrinėti augalų dažančiąsias savybes. Iš anksto buvo pasiruošti stiklainiai su ciberžole, bijūnų žiedais, ąžuolo žieve ir beržo lapais. Nežiūrint į tai, ar buvo naudojamas karštas vanduo, ar šaltas – geriausiai audiniai nusidažė su ciberžole ir bijūnų žiedais. Kitas etapas buvo paveikslėlio su augalų sultimis darymas.