Ir šiais metais ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė” bendruomenė prisijungė prie Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos siūlomos iniciatyvos, skirtos Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Visą savaitę vaikai grupėse kalbėjo apie tai, kad labai svarbu yra gebėti suprasti kitą ir visiems sugyventi draugiškai. Juk pasaulis didelis, žmonių daugybė, o priimti kitokį žmogų, nėra lengva. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – RAKTAS. Ugdytiniai piešė, spalvino, lipdė,  aplikavo simbolį.

  Lapkričio 16-osios visi labai laukėme, nes sulaukėme svečių iš Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas”. Šio darželio penkiamečai parodė spektaklį apie draugystę. Pasidalinome mintimis apie toleranciją, pašokome draugystės ratelį. Visų grupių vaikai pagamino raktus, o „Bitučių” grupės vaikai pagamino ir spyną, kad mes galėtume atrakinę savo širdeles, priimti visus žmones tokius, kokie jie yra.

  Po renginio „Boružėlių” grupės vaikai pakvietė svečius kartu pabūti, pažaisti, pasivaišinti, susipažinti. Buvo labai smagu, kad pernai užsimezgusi draugystė taip puikiai tęsiasi. Išsiskirdami priėmėme kvietimą pavasarį apsilankyti „Nykštuke”, pasikeitėme atminimo dovanėlėmis.

                      „Boružėlių” grupės auklėtoja R. Gricienė