Pradinių klasių mokiniai vykdė projektą „Pažinkime savo kraštą“. Baigiantis mokslo metams lankėmės Klaipėdoje, Kaune, Telšiuose, Šiauliuose. Visur gerai, bet namuose geriausia! Dabar jau džiaugiamės vasaros atostogomis: žaidimai su draugais, kelionės, nauji įspūdžiai, poilsis prie vandens telkinių… Turime daugiau laisvo laiko, todėl galime dažniau keliauti, tyrinėti, atrasti, galime tęsti pažintį su savo kraštu.

Paskutinę gegužės mėnesio dieną susirinkome aktų salėje ir pakartojome saugaus elgesio taisykles. Kartu prisiminėme lankytinas mūsų miestelio vietas ir grįžę į klases jas nupiešėme. Vėliau išsiskirstėme: kas ilsėjosi gimnazijos kiemelyje, kas į žygį patraukė. Viena pirmokų klasė pramogavo šalia Papilės esančioje Daubiškių kaimo žaidimų aikštelėje, jodinėjo žirgais, įkopė į Jurakalnio apžvalgos bokštą. Kiti pirmokai kartu su trečiokais pliuškenosi Ventos upėje. Antrokai keliavo prie geologinės atodangos ir tyrinėjo fosilijas. Ketvirtokai smagiai leido laiką parke. Džiaugiamės, kad sulaukėme tėvelių pagalbos,  nuoširdžiai jiems dėkojame.

Aukštesniųjų klasių mokiniams pradinukai linki gerai išlaikyti visus egzaminus, sėkmingai baigti mokslo metus ir pasidžiaugti vasara. Neliūdėkite, vyresnieji draugai, greitai ir jūs linksmai ištarsite: „Sveika, vasara!”

Pradinių klasių mokytoja Dalia Karvelytė