Priešmokyklinis ugdymas pradedamas teikti vaikui, kai tais kalendoriniais metais (nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.) jam sueina 6 metai. Šiemet tai bus visi vaikai, kurie gimę 2014 m.

Priešmokyklinis ugdymas gali būti teikiamas ir anksčiau tėvų (globėjų) sprendimu, bet ne anksčiau, negu vaikui sueina 5 metai.

Jeigu esate nusprendę 5 metų vaiką leisti ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą, tuomet 6 metų jis turės pradėti mokytis pirmoje klasėje. PERSIGALVOTI  ir GRĮŽTI iš priešmokyklinio ugdymo į ikimokyklinio ugdymo grupę negalėsite.

Prieš priimant sprendimą vaiką leisti ugdytis vienais metais anksčiau, tėvams (globėjams) siūloma kreiptis į pedagoginę psichologinę tarnybą (PPT) dėl 5 metų vaiko brandumo ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą vertinimo. Šių tarnybų rekomendacijas tėvai (globėjai) turi gauti ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo kreipimosi dienos. Susipažinę su išvadomis, sprendimą vaiką leisti ar neleisti ugdytis anksčiau priima tėvai (globėjai).

Jau dabar grupėse (,,Boružėlių“ ir ,,Žirniukų“) reikia užpildyti prašymo formą tėvams, kurių vaikai 2020-2021m.m. lankys priešmokyklinio ugdymo grupę ir bus ugdomi pagal priešmokyklinio programą.

Kviečiame kuo skubiau parašyti.

Švietimo padalinio (skyriaus) vadovė Roma Lupeikienė