Kovo 31 d. gimnazijos pradinių klasių mokiniai Simono Daukanto muziejuje susitiko su rašytoju ir dailininku Dainiumi Šukiu.

Rašytojas ne tik pristatė savo knygą „Blynų slibinas“, bet ir nuotaikingai diskutavo su mokinukais, ar gali dabar vaikas būti princu arba princese, kaip atskirti katiną nuo katės, kaip sužinoti, neatidarant šaldytuvo, ar jame dar yra žuvies… Dainius Šukys išdalijo mažiesiems papilėniškiams popieriaus lapus su katino iškarpomis. Vaikams reikėjo iškirpti detales, jas priklijuoti ir nuspalvinti taip, kad sukurtų nuotaikingą paveikslą. Visi darbeliai buvo nuostabūs! Drąsiausieji pradinukai sekė pasakas apie savo sukurtą katinėlį.

Dainius Šukys atvežė didelių tvarkaraščių ir įteikė juos mokytojoms. Rašytojas pasiūlė vaikams sugalvoti daugiau pasakojimų apie katinus. Vėliau kiekvienos klasės įdomiausios istorijos mažasis kūrėjas gautų dovaną – tvarkaraštį.

Artėja atostogos, bus daugiau laisvo laiko. Tikimės, kad mokinukai netinginiaus ir sukurs ne vieną įdomų pasakojimą apie katinukus.

Dalia Karvelytė pradinio ugdymo mokytoja