Didžiausias Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“ jau pasiruošęs startuoti. Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ ugdytiniai jau trečius metus dalyvauja šiame projekte, kurio  tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį,  skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

„Kregždutėje“ projektą koordinuoja ikimokyklinio ugdymo mokytojos (auklėtojos)  Vida Mažylienė ir Dovilė Joniškienė. Jos vasario 2 d. dalyvavo įvadinėje konferencijoje „Nenustokime judėti“.  Konferencijos dalyvius iškilmingai pasveikino šio projekto globėja pirmoji ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, o projekto eigą  ir naujoves pristatė RIUPKKA prezidentė Audronė Vizbarienė.

Konferencijoje išgirdome daug patarimų,  kaip  saugiai   surengti I-ąjį LTMŽ etapą, kuriame galėtų dalyvauti visi darželio vaikai.