Vasario 10 dieną Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinio ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynės“ 1-asis etapas. Vienas pagrindinių Lietuvos mažųjų žaidynių tikslų – kad vaikai užsiimtų kuo įvairesne fizine veikla ir kuo įvairiapusiškiau judėtų.

    Sportiškai ir linksmai nusiteikę, į salę susirinko visi darželio ugdytiniai iš „Kačiukų“, „Bitučių“, „Boružėlių“, „Žirniukų“ ir „Meškučių“ grupių. Skambant Lietuvos mažųjų žaidynių dainai mankštinosi, sportavo ir mažieji, ir pedagogai. Tokiu būdu mažieji lavina skirtingus judesius, tampa universalesni, ugdo meilę sportui, o tuo pačiu ir įprotį aktyviai gyventi. Dalyviai draugiškai varžėsi penkiose judriose rungtyse. Šventės metu netrūko gerų emocijų ir sportinio azarto. Auklėtiniai džiaugėsi vienais pirmųjų diplomų savo gyvenime. Lietuvos mažųjų žaidynėse apdovanojami visi dalyviai, todėl nė vienas nelieka nusivylęs. Puiki nuotaika, emocingas palaikymas ir daug sportuojančių vaikų! Ačiū mažiesiems sportininkams ir jų pedagogėms už aktyvumą.

                                                  Auklėtoja Vida Mažylienė