2016 m. gegužės 5 dieną Ventos gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės lengvosios atletikos rungčių varžybos. Šiose varžybose dalyvavo mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos. IV klasės mokinė Ema Barkutė rutulio stūmimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą, o IV klasės mokinė Monika Malinauskaitė – antrąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje IV klasės mokinys Dovydas Nocius iškovojo antrąją vietą. Estafetinio bėgimo 4×100 m rungtyje mūsų vaikinų komanda užėmė trečiąją vietą. Šioje rungtyje startavo Armandas Jarutis (IIb klasė), Dovydas Nocius, Aldas Trijonis (IV klasė) ir Ramūnas Vaičius  (IIa klasė). Varžybose dar dalyvavo Inesa Novogreckytė, Viktorija Baliulytė ir Gintaras Eikis. Dėkojame visiems mūsų gimnazijos mokiniams dalyvavusiems varžybose.

Kūno kultūros mokytoja Birutė Daunienė.