2019 m. gegužės 22 d. Plungės Saulės gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo lavinimo mokyklų mokinių tarpzoninės 5×5 mergaičių krepšinio varžybos. Jose varžėsi Palangos pagrindinės mokyklos, Plungės Saulės gimnazijos ir mūsų gimnazijos mergaičių komandos.  Vyko atkakli kova, kuri pareikalavo labai daug jėgų visų komandų sportininkėms. Mūsų mergaitės, kupinos didelio ryžto ir noro nepasiduoti, įveikė Palangos mergaites ir iškovojo antrą vietą. Komandą sudarė šios mūsų gimnazijos mergaitės: Ugnė Birontaitė, Justė Jašmontaitė, Liveta Novogreckytė, Kornelija Siliūtė, Agnė Birontaitė ir Ugnė Jašmontaitė. Šaunuolės mūsų sportininkės! Dėkoju už ryžtą, puiku žaidimą ir iškovotą pergalę.

Kūno kultūros mokytoja Birutė Daunienė

Tarpzoninės 2019