2019-05-03 mūsų gimnazijos mergaičių krepšinio komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo lavinimo mokyklų mokinių zoninėse krepšinio varžybose, kurios vyko Telšių Džiugo gimnazijoje. Šaunuolės mūsų mergaitės rezultatu 113:22 nugalėjo varžoves ir iškovojusios  pirmą vietą ruošiasi dalyvauti tarpzoninėse varžybose. Komandą sudarė šios mergaitės: Ugnė Birontaitė, Justė Jašmontaitė, Liveta Novogreckytė, Kamilė Petrauskaitė, Kornelija Siliūtė, Viktorija Liaukšaitė, Agnė Birontaitė ir Ugnė Jašmontaitė. Dėkoju sportininkėms už gražią pergalę!

                                Kūno kultūros mokytoja B. Daunienė


  2019-05-04 mūsų gimnazijos vaikinų krepšinio komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo lavinimo mokyklų mokinių zoninėse krepšinio varžybose, kurios vyko Telšių Džiugo gimnazijoje. Vaikinai iškovojo antrą vietą. Komandą sudarė šie mokiniai: Daujotas Aurelijus, Venckus Deividas, Vitkauskas Andrius, Baliulis Arminas, Serapinas Dovydas, Serapinas Šarūnas, Stankus Titas ir Praspaliauskas Rytis. Dėkoju sportininkams už puikų žaidimą.

                             Kūno kultūros mokytojas R. Daunys