2019 m. balandžio 17-18 d. mūsų gimnazijos berniukų komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse bendrojo lavinimo mokyklų krepšinio varžybose. Varžybos vyko Ventos gimnazijos sporto salėje ir Naujosios Akmenės sporto rūmuose. Dalyvavo berniukų komandos iš penkių rajono bendrojo lavinimo mokyklų. Pirmą dieną susitikome su Ventos gimnazijos ir Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijos komandomis, prieš kurias pasiekėme gana lengvas pergales. Antrą varžybų dieną pirmasis susitikimas buvo su Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos krepšinio komanda. Ją taip pat gana nesunkiai įveikėme. Antrosios varžybos buvo sunkesnės. Susitikome su Akmenės gimnazijos komanda. Atkakli sportinė kova vyko beveik iki rungtynių pabaigos. Tik pačioje rungtynių pabaigoje įvyko persilaužimas ir mūsų gimnazijos berniukų komanda iškovojo sunkią pergalę.

  Laimėję visus susitikimus iškovojome pirmą vietą ir atstovausime Akmenės rajono bendrojo lavinimo mokyklas zoninėse krepšinio varžybose Telšiuose.

  Dėkojame mūsų gimnazijos krepšininkams už jų gražų ir pasiaukojamą žaidimą bei pasiektą puikų rezultatą.

  Komandą sudarė: Titas Stankus, Dovydas Bardauskas, Arminas Baliulis, Dovydas Serapinas, Šarūnas Serapinas, Andrius Vitkauskas, Deividas Venckus ir Aurelijus Daujotas.

                Kūno kultūros mokytojas Regimantas Daunys