2018 m. gruodžio 14 d. gimnazijoje vyko tradicinis prieškalėdinis sportinis konkursas „Baudos aikštelė“. Konkursas buvo skirtas 8 – IV klasių mokiniams.  Konkurse dalyvaujantys mokiniai atliko penkias užduotis mesdami krepšinio kamuolį į krepšį iš nustatytų aikštelės vietų per nustatytą laiko tarpą. Suskaičiavus visose rungtyse pelnytus taškus paaiškėjo, kad šių mokslo metų „Baudos aikštelės“ konkurso nugalėtoju tapo I klasės mokinys Titas Stankus. Antrą vietą užėmė II klasės mokinys Edvinas Norkus, trečią – II klasės mokinys Ernestas Pundzius.

  Šiais mokslo metais pirmą kartą sportiniame konkurse pasiryžo dalyvauti ir mergaitės. Pirmą vietą iškovojo 8 b klasės mokinė Liveta Novogreckytė, antrą ir trečia vietas pasidalijo jos bendraklasės Ugnė Birontaitė ir Kornelija Siliūtė.

        Baudos aikštelė 2018