2016 m. lapkričio 15 d. Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 2004 m. gimimo ir jaunesnių mokinių rajoninės kvadrato varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. Mergaičių komanda iškovojo pirmą vietą, o berniukų komanda – antrą vietą tarp visų rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandų. Tarp rajono kaimo vietovių mokyklų abi mūsų komandos užėmė pirmąsias vietas. Komandas ruošė kūno kultūros mokytoja Birutė Daunienė.

Dabar artimiausios mūsų sportininkų laukiančios varžybos – zoninės kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos. Kiek vėliau mergaičių komanda dalyvaus zoninėse bendrojo lavinimo mokyklų kvadrato varžybose. Dėkojame gimnazijos jauniesiems sportininkams už puikius pasiekimus.

Mokytojas Regimantas Daunys