Gruodžio 11 d. į Naujosios Akmenės kultūros rūmus buvo sukviesti mūsų rajono geriausi 2019 metų sportininkai. Tarp jų buvo ir grupelė mūsų gimnazijos mokinių.

Pirmiausiai į kultūros rūmų sceną buvo pakviesti dešimt geriausių rajono sportininkų, kuriuos balsuodami išrinko Akmenės rajono gyventojai. Į šį dešimtuką pateko ir trys mūsų gimnazijos moksleiviai: Arvydas Dainys, Arminas Baliulis ir Liveta Novogreckytė. Visi jie buvo apdovanoti Akmenės rajono sporto centro įsteigtais prizais.

O už Lietuvos mokyklų žaidynėse tarp kaimo vietovių mokyklų mokinių iškovotą antrą vietą mūsų mergaičių komanda, kurią sudarė Ugnė Birontaitė, Liveta Novogreckytė, Kamilė Petrauskaitė ir Kornelija Siliūtė, buvo apdovanota išvyka į Apollo boulingą.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų jaunaisiais sporto entuziastais.

Mokytojas Regimantas Daunys