Papilės Simono Daukanto gimnazijos projektas

„Sveikatos receptas – 4“

Linksmoji olimpiada 2020-09-24

Oras šiam renginiui buvo lyg užsakytas. Maloni šiluma ir lengvas vėjelis nei kiek nepriminė rudens. Tad rugsėjo 24 dieną į gimnazijos stadioną  susirinko 5-8 ir I-III gimnazijos klasių mokiniai. Orientacinėje rungtyje buvo keturi postai, kuriuose dirbo mokytojas ir mokinys iš Mokinių tarybos. Postai buvo įrengti įvairiose miestelio vietose: ambulatorijos bei darželio kiemuose, parko estradoje ir prie beždžionių tilto. Judėti toliau komanda turėjo teisę tik tuomet, kai išsprendė matematikos uždavinį ir pateikė teisingą atsakymą. Na ir užvirė įnirtinga kova: kas patys bėgo, kas komandos draugus ant kuprų nešė, o kas ragino neatsilikti.

Stadione vyko asmeninės smiginio, baudų mėtymo rungtynės. Kūno kultūros mokytojams padėjo Mokinių tarybos nariai.

Kiekviena komanda orientacinėse varžybose pasižymėjo kokia nors savybe: pvz., penktokai buvo vikriausi, trečiokai greičiausi, IIa klasė šauniausi, I organizuočiausi,  II b sportiškiausi, 7 klasė išradingiausi, šeštokai  vieningiausi, o  draugiškiausi aštuntokai.

Smiginio turnyre I-ąją vietą užėmė Titas Stankus, II-ąją iškovojo Lukas Meirys, o III-ąją – Eimantas Rupšys.

Renginį organizavo projekto „Sveikatos receptas–4“ koordinatorė Kristina Dorofėjienė.