Papilės ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“  glaudžiai bendradarbiauja su Papilės miestelio seniūnija, bendruomene. Dalyvaujame bendruomenės organizuojamose veiklose,  renginiuose, projektuose.

Bendruomenės pirmininkės D. Joniškienės paraginti, rugsėjo 7-8 dienomis dalyvavome miestelio šventėje ir bendruomenių sąskrydyje, kur įstaigos aktyvių pedagogių – Ramutės Gricienės, Odetos Ąžuolaitės, Aušros Jankaitienės  dėka sukurtas gėlių kilimas „Rudenėlis“ bei sudalyvauta „Linksmajame skrybėlių parade“.

Džiaugiamės, kad buvome priimti ir  įvertinti. Gautais prizais pasidžiaugti susirinkome į darželio bendruomenės „Padėkos rytmetį“,  kur vadovė R. Lupeikienė dar kartą pasidžiaugė kolegų aktyvumu, tėvelių išradingumu, o vaikus apdovanojo muilo burbulais.

Dėkojame  Elzės Š., Akvilės N., Rojaus A., Luko G., Viltės M., Mingailės K. ir Adelos P. tėveliams, močiutėms už puikiai papuoštas skrybėles ir aktyvų dalyvavimą parade.

Dėkojame organizatoriams už pagyras ir prizus.

Auklėtoja Ramutė Gricienė