Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus jau dešimtą kartą organizuoja mokinių meninės kūrybos konkursą „Kovo 11-oji“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Konkurse kviečiami dalyvauti mokiniai nuo 6 iki 18 metų iš įvairių mokymo įstaigų.

Pagrindinė konkurso sąlyga – piešiniai turi būti A3 formato, atlikti tradicinėmis tapybos technikomis (akvarelė, guašas, akrilas), tradicinėmis grafikos technikomis (tušas, linoraižinys, ir kt., išskyrus kompiuterinę grafiką). Darbai turi atspindėti temą „Kovo 11-oji“.

Komisija atrinks 40 geriausių darbų, iš kurių išskirs penkis laureatus.

Lietuvos nacionalinis muziejus išleis keturis atvirukus ir vieną plakatą su laureatų darbais. Kiti 10 geriausių darbų bus apdovanojami pagyrimo raštais ir knygomis.

Konkursas vyks nuo 2018 m. gruodžio 1d. iki 2019 m. vasario 1 d.

Konkursinius darbus mokiniai kuria savarankiškai arba vadovaujami mokytojo. Mokinių darbai laukiami iki 2019 m. vasario 1 d. adresu:

Konkursui „Kovo 11-oji“

Vinco Kudirkos muziejus