Gruodžio 6 d.  šeštokai dalyvavo   AKMENĖS rajono  LL3 pokyčio  projekto renginyje – patyriminio mokymo dienoje „AKMENĖS KRAŠTAS GILIAU“, kuris vyko Ventos gimnazijoje.

Mokiniai susiskirstė į grupes. Kiekviena grupė turėjo atlikti įvairias integruotų dalykų užduotis ir jas pristatyti gimnazijos aktų salėje.

„Istorijos labirintų“ grupė turėjo „keliauti“  po įvairias istorines epochas, dalyvauti  ir gilinti žinias „protmūšyje“.  „Mąstelio“ grupė vykdė įvairius skaičiavimus apie mūsų rajoną. Suskaičiavo, kad norint aptverti rajoną – reikia 175 kilometrų tvoros! „Paukščio“ grupės dalyviai pagamino lėsyklėles zylutėms,  o prisistatydami visus pradžiugino smagia daina apie zylutę. „Dinozaurai“ savo žinias gilino Ventos regioniniame parke, o „Laukimo“ grupė, belaukiantiems  Šv. Kalėdų, padovanojo savo rankomis pagamintą Šv. Mokalojų.

Renginio metu mokiniai praturtino savo dalykines žinias, bendravo su kitų rajono mokyklų šeštokais.

Renginys buvo gerai organizuotas, įdomus. Dėkojame Ventos gimnazijai už šiltą ir malonų priėmimą.

Mokytojos A.Malachauskaitė, S.Stripeikenė, R.Žąsytienė