Minint Tarptautinę šeimos dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ vyko sporto šventė „Sportuoja visa šeima“. Tai vienas iš  Savivaldybės Visuomenės sveikatos specialiosios programos remiamo projekto „Noriu būti sveikas, aktyvus, saugus 3“ renginių.

  Smagaus renginio tikslas – suburti vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinti aktyvų gyvenimo būdą, plėtoti darželio ir šeimos bendradarbiavimą puoselėjant sveiką gyvenseną bei šeimos vertybes.

  Plevėsuojant „Kregždutės“ vėliavai iškilminga susirinkusiųjų eisena patraukė į gimnazijos stadioną, kur visų laukė rajono sporto centro treneris Evaldas Radionovas. Atlikus smagią mankštą, treneris visus pakvietė į paruoštą aikštelę estafetėms, pareikalavusioms greičio, vikrumo, lankstumo.

Linksmai pažaidę, draugiškai parungtyniavę, patyrę daug džiugių emocijų visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

  Dėkojame treneriui Evaldui Radionovui už įdomias ir kūrybingas rungtis. Dėkojame dalyviams už gražią šventę, kuri leido pajusti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą.

  Šventėje kartu praleistas laikas – puikus bendradarbiavimo su šeima pavyzdys.

Roma Lupeikienė

Švietimo padalinio (skyriaus) vadovė