Gimnazijoje baigėsi Saugaus eismo savaitė. Jos metu pradinių klasių mokiniai ypatingą dėmesį skyrė saugiam eismui. Vaikai pakartojo, kuriuo keliu ir kaip saugiausiai ateiti į mokyklą ir pareiti iš mokyklos namo. Prisiminė, kam reikalingi ir apie ką informuoja kelio ženklai ir atšvaitai. Mokiniai, kurie į mokyklą atvažiuoja autobusais, papasakojo, kokių pagrindinių taisyklių reikia laikytis, laukiant atvažiuojančio autobuso bei važiuojant autobusu. Po pamokų ne vienas vaikas mėgsta nubėgti į parduotuvę. Pradinukai pasikartojo, kurioje vietoje ir kaip saugiai galima pereiti gatvę, kur saugiausia žaisti po pamokų ir nuo kiek metų galima važinėtis dviračiais. Viena diena buvo skirta policijos šuns Amsio video pamokėlių bei filmuotos medžiagos apie saugų elgesį gatvėje peržiūrai ir aptarimui. Gimnazijos slaugytoja Dalia Riaugiene pamokė trečios klasės mokinius, kaip reikėtų suteikti pirmąją pagalbą, įvykus nelaimingam atsitikimui. Visų klasių mokiniai piešė piešinius saugaus eismo tema. Gražia tradicija tapo šią savaitę pasipuošti šviesoforo spalvų rūbais. Taip rengėsi nemažas būrelis mokinių ir kelios mokytojos. Paskutinę Saugaus eismo savaitės dieną keturi pradinių klasių mokiniai – Vilmantas Liaukšas, Titas Jankaitis, Elinga Raudonaitytė ir Ugnė Jašmontaitė – dalyvavo rajono pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“. Jiems nusišypsojo laimė. Komanda laimėjo antrą vietą ir yra pakviesta gegužės mėnesį dalyvauti zoninėse saugaus eismo varžybose  Pakruojyje. Linkime jiems sėkmės, o visiems mokiniams saugiai pabaigti mokslo metus.

Mokytoja Stefanija Zarambienė