Jau tapo gražia tradicija, kad gimnazijos pradinukai gruodžio 13-ąją švenčia Šviesos dieną. Savo koridorių mažieji mokinukai papuošė kūrybiniais darbeliais. Ant langų sušvito vaikų pagamintų saulučių šypsenos. Klasėse mokiniai kalbėjosi apie gerumą, užuojautą, apie pykčio tramdymą. Prisiminė senuosius Advento papročius.

Labiausiai vaikai laukė kalėdinio saldaturgio, į kurį pakvietė gimnazijos bendruomenę. Pirkėjų šiemet tikrai netrūko! Ant prekystalių puikavosi pyragai, sausainiai, meduoliai, saldainiai, obuoliai… Dauguma prekių išmoningai supakuotos. Už prekystalių stovėjo ar sėdėjo susirūpinę ir išdidūs mažieji pardavėjai. Ypač gražiai pasipuošė kalėdinėmis kepuraitėmis pirmokai. Arbata vaišino ketvirtokų neformaliojo švietimo būrelis „Vaikų virtuvėlė“. Gera nuotaika ir muzika pasirūpino kino foto būrelis.

Dėkojame valgyklos darbuotojoms už išvirtą kvapnią arbatą. Nuoširdų ačiū tariame pradinukų mamytėms, kurios ruošdamos skanumynus praleido virtuvėje ne vieną valandą. Ačiū, kad pasidalijote gerumu, kad suteikėte džiaugsmo vaikams. Linkime visiems sėkmingų, kūrybingų Naujųjų metų! Raskime po Kalėdų eglute pačias brangiausias dovanas: sveikatą, sutarimą, meilę.

Pradinio ugdymo mokytoja Dalia Karvelytė